СВЕТСКИ КВАЛИТЕТ

СВЕТСКИ КВАЛИТЕТ

Докажан на пазарот во Македонија и надвор

 КАНАЛИЗАЦИОНА ОПРЕМА

КАНАЛИЗАЦИОНА ОПРЕМА

ВОДОВОДНИ МАТЕРИЈАЛИ

ВОДОВОДНИ МАТЕРИЈАЛИ

Голем избор на производи

KAZ Group

KAZ Group

ФАЗОНСКИ ДЕЛОВИ ЗА МИНИХИДРОЦЕНТРАЛИ

ФАЗОНСКИ ДЕЛОВИ ЗА МИНИХИДРОЦЕНТРАЛИ

ФАЗОНСКИ ДЕЛОВИ СО ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ И РАБОТЕН ПРИТИСОК

ФАЗОНСКИ ДЕЛОВИ СО ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ И РАБОТЕН ПРИТИСОК

Можете да сметате на нас!

Ние од КАЗ Груп сме регионален лидер во областа на производство и продажба на водоводни материјали и канализациона опрема. Заштедете го сопственото време и дојдете кај нас!

Дознај повеќе

КОНТАКТ

КАЗ Груп ДОО Скопје
ул.24, бр.29, Индустриска Зона Илинден
1041 Скопје, Р. Македонија
T +389 (0)2 5514 333
+389 (0)2 2611 239
Ф +389 (0)2 2614 146

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Skype: kaz.group

Scroll to top